E: secretaris@stichtingtanker.nl
Stichting 't Anker | Sponsors
Sponsors
ABVO Assurantiën en Onroerende zaken B.V. https://www.abvo.nl
Aelmans Geotechnisch advies https://www.aelmans.com
Aeternus Holding B.V. https://www.aeternuscompany.nl
Archive-IT B.V. https://www.archive-it.nl
Boomzager Limburg https://boomzagerlimburg.nl
Bouwkundig Adviesbureau Canisius -Simpelveld https://www.bacanisius.nl
Brauer Groen BV https://www.brauergroen.nl
Brickburgers B.V. https://brickburgers.com
Cogas Climate Control https://www.cogasclimatecontrol.com
Cox Novum B.V. https://coxnovum.com
De Paerssjtal https://paerssjtal.nl
Dental Unique B.V. https://www.dental-unique.nl
Dirk de Vlieger Beheer BV https://dirkdevlieger.nl
Eetcafé d’r Pley https://www.eetcafe-cafedrpley.nl
Erik Bessems Makelaardij https://www.erikbessems.nl
Evident Accountants https://www.evidentaccountants.com
Fietshandel Ger Niesen
Gedenk & Schenk http://gedenkenschenk.nl
Gemeente Beesel https://www.beesel.nl
Groepspraktijk voor fysiotherapie Reuver https://www.fysioreuver.nl
Heiming Aben Optiek & Optometrie B.V. https://www.heimingaben.nl
Helcosol BV http://helcosol1.ccvshop.nl
Helichem Group https://helichem.nl
Hessing Supervers https://www.hessingsupervers.nl
Hoeve Braamhorst Dagbesteding B.V. https://hoevebraamhorst.nl
Houtimport Reuver BV https://www.houtimportreuver.nl
Hoveniersbedrijf en plantencentrum van der Velden https://vanderveldentuinen.nl
Hovuma Magazijnstellingen BV https://www.hovuma.com
Inge Pelsers Makelaardij & Advies https://ingepelsersmakelaardij.nl
Ingenieursburo Wouters – Beek https://www.ingenieursbureauwouters.nl
J.G.A.M. Stinges BV
Jos en Wies Beijers
Jo’s IJssalon https://jo-s.nl
KNHM foundation https://www.knhm.nl
KSG, accountants & belastingadviseurs https://www.ksg.nl
Lam Boonen Stichting
Lasbedrijf Gebr. Selder https://www.lasbedrijf-selder.nl
LCS Logistiek Centrum Swalmen BV https://www.lcs-swalmen.nl
Lidl Nederland GmBH & Lidl Reuver https://www.lidl.nl
Makelaardij A75 https://www.a75.nl
NH1816 https://www.nh1816.nl
Novotec BV https://www.novotec-edm.com
Octopus Engineering BV
P&Ve https://www.penve.nl
Peeters Financial Services http://www.peeters-financial.nl
Percom ICT Diensten https://percom.nl
Primera MaasBLVD Venlo B.V. https://www.primera.nl/primera-maasblvd
Puik https://www.puiklokaal.nl
RaboBank Stimuleringsfonds https://www.rabobank.nl/particulieren/stimulering
Rotary Reuver Meerlebroek https://www.rotary.nl/reuvermeerlebroek
SNS Bank Tegelen – Panningen – Venray https://www.snsbank.nl/particulier/banken/panningen.html
Sociaal Fonds Jalema https://www.jalema.com
Soeverein https://soeverein-ifs.eu
Credion Noord- en Midden Limburg https://www.credion.nl
Steenfabriek Engels Helden BV https://www.baksteen.nl
Thielco Steel Solutions Group https://www.thielco.nl/home
Van Hecke Houben Notarissen B.V. https://www.vanheckehouben.nl
VoF Franssen-van den Heuvel http://bloemenkwekerij-reuver.nl
Verkooppunten Beeselse Ontbijtkoek – Banketbakkerij van Betteray https://banketbakkerijvanbetteraij.nl
Verkooppunten Beeselse Ontbijtkoek – Dagwinkel Beesel https://beesel.lekkermakkelijk.nl
Verkooppunten Beeselse Ontbijtkoek – Kaashuys Reuver
Wassink Autogroep Venlo https://www.wassinkautogroep.nl/vestigingen/venlo
Webusco BV https://webusco.com
Winnaar Beesel Bakt 2021 Aafke Driessen
Zorgboerderij de Huiberg http://dehuiberg.nl

Website door Ruud Smeets

Wij gebruiken cookies om uw websitebeleving te verbeteren meer informatie

Indien je onze inlogpagina bezoekt, slaan we een tijdelijke cookie op om te controleren of je browser cookies accepteert. Deze cookie bevat geen persoonlijke gegevens en wordt verwijderd zodra je je browser sluit. Daarnaast gebruiken wij Cookies van Google Analytics om zo bezoekers-statistieken te verzamelen en te monitoren. Wij verzamelen geen gegevens m.b.t. uw locatie en/of social media accounts.

Sluiten